Suplementy diety
Master Pharm SA. oferuje usługi w zakresie kompleksowego wdrażania projektów dotyczących produkcji suplementów diety -  od pomysłu przez kreację do produktu . Nie posiadamy własnych produktów, które wprowadzamy na rynek detaliczny a jedynie zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem do produkcji i hurtową produkcją suplementów diety dla naszych klientów przez co nie ma możliwości byśmy konkurowali z naszymi klientami. Ta cecha wyróżnia nas spośród innych producentów kontraktowych, którzy zajmują się produkcją kontraktową tylko w ramach wolnych mocy produkcyjnych a ich wiodącą działalnością jest produkcja własna.

Posiadamy własny zespół specjalistów zajmujących się projektowaniem i wdrażaniem produktów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy z naszych klientów jest obsługiwany przez dedykowanych specjalistów.

Nasze motto brzmi: Dla naszych klientów możemy wszystko!

Zapewniamy produkcję zgodną z systemem HACCP. Produkcja prowadzona jest z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń spełniających najwyższe standardy produkcyjne dla produkcji suplementów diety.

Naszym atutem jest elastyczność i efektywność działania pod względem czasu realizacji projektu i kosztów jego realizacji. Nasi strategiczni wytwórcy dysponują szeroką bazą oprzyrządowania parku maszynowego, dopasowanego do potrzeb naszych klientów.